دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

شرکت آماج ساز فعال در معماری ودکوراسیون داخلی با دارا بودن واحدها و مجموعه کادر مجرب، متخصص و کار آمد در زمینه دکوراسیون داخلی و همچنین با استفاده و در اختیار داشتن جدیدترین متدهای معماری داخلی به روز و استفاده از مصالح مناسب و کیفیت بالا در  این امر و با طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه منزل و آپارتمان، دکوراسیون داخلی اتاق خواب و اتاق کودک، آشپزخانه،  هم چنین طراحی ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه، دکوراسیون داخلی مطب، داروخانه، کلنیک، درمانگاه و بیمارستان شده است.

 

شرکت آماج ساز با سابقه درخشان و با افتخار در زمینه صنعت و هنر معماری و دکوراسیون داخلی توانسته است گامی مؤثر در راستای هزینه و زمان در پروژه های دکوراسیون داخلی برداشته و موفق به انجام پروژه های دکوراسیون داخلی صنعتی و دکوراسیون داخلی اداری و منزل شده است. تا به آنچه در رویای شما وجود دارد در زمان مناسب و با قیمت مناسب در مکان شما اجرا نماید.
دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون داخلی خانه و ویلا

خدمات شرکت آماج ساز:

 

طرح و اجرای انواع دکوراسیون داخلی:

دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی و دکوراسیون منزل که میتوان از ساخت، بازسازی دکوراسیون داخلی خانه ، مدرن سازی دکوراسیون داخلی منزل و بهینه سازی فضاهای قدیمی و فرسوده  نام برد که:

 

  • طراحی دکوراسیون داخلی.
  • دکوراسیون داخلی اتاق خواب.
  • دکوراسیون داخلی آشپزخانه - کابینت ام دی.
  • دکوراسیون داخلی اتاق کودک.
  • نما ساختمان.
  • طراحی و اجرای انواع سقف های کاذب، کاغذ دیواری، پارکت.
  • بازسازی ، طراحی دکوراسیون داخلی و انجام کلیه امور در زمینه نقاشی ساختمان.

 

 

دکوراسیون داخلی مغازه یا دکوراسیون داخلی دفتر کار

 

 در حقیقت هنر دکوراسیون داخلی مجموعه کارهای مرتبطی است که یک فضای داخلی منزل یا محیط کار را به یک فضا مناسب برای فعالیت های کاری یا استراحت و ... تبدیل کند.

دکوراسیون داخلی

 

برخی از اهداف اصلی طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاهی این است که از فضا به طور کار آمد استفاده شود، ارتباط و تعامل بین فروشنده ها و مشتریان تسهسل گردد. مدت زمان خدمات دهی به مشتری کاهش یابد، هزینه های کنتر به حداقل برسد، میزان سرقت و دزدبری از فروشگاه کاسته شود، حرکت های اضافی و سراسیمگی مشتریان و نیروهای فروش از بین رفنه و جریان ورود و خروج و جایگزینی محصولات یا افراد روان تر گردد.


طراحی دکوراسیون داخلی و 3 بعدی 3D.

دکوراسیون و نور پردازی.

طراحی و ساخت  چوب و MDF پارتیشن.

 

دکوراسیون داخلی خانه و منزل.

 

دکوراسیون داخلی اتاق خواب.
دکوراسیون داخلی آشپزخانه.
(عکس)دکوراسیون داخلی اتاق کودک.
 

دکوراسیون داخلی منزل

طرح صورت سه بعدی

شرکت آماج ساز فعال در طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آن با دارا بودن  واحد طرح سه بعدی این امکان را به شما می دهیم تا فضای خیالی خود


را قبل از اجرا مشاهده نمایید.( طراحی پلن) دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی خانه و دکوراسیون داخلی منزل.

طراحی دکوراسیون داخلی
برای بازدید از نمونه کارها دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون داخلی اداری دکوراسیون داخلی مطب دکوراسیون داخلی صرافی با ما تماس بگیرید.