طراحی داخلی یک حمام لوکس با طرحی شبیه به غارهای سنگی

آماج ساز
معمولا حمام در فضاهای مسکونی از دسته فضاهایی محسوب می شود که حتی اگر دارای فضای بسیار بزرگ و یا لوکس هم باشد افراد خانواده زمان بسیار زیادی را در آن صرف نمی کنند. اما همه افراد خانواده به فضایی آرام و راحت برای شست و شو ،آرایش،کارهای بهداشتی و شخصی خود نیاز دارند. 
طراحی داخلی این حمام زیبا ، با ایجاد فضاهایی با سنگ های تراش خورده احساس بودن در یک غار طبیعی را دارد . دیوارهای سنگی ناهموار در کنار هماهنگی با لوستر سرامیکی با فرمی ناهمگون و درخشش نورها روی دیواره ، کاملا فضایی شبیه به غارهای طبیعی و سنگی هزاران سال پیش ایجاد کرده است.
این فضا در حین احساس زنده و طبیعی بودن در فضا با امکانات خود نیازهای افراد را هم از نظر عملکردی و هم زیبایی شناسی و راحتی در استفاده برای فعالیت های بهداشتی مهیا می سازد.

دوشنبه 3 آبان 1395 - 14:47

طراحی داخلی دفتر کار

 

طراحی دفتر کار بسیار مهم بوده و نقش چشمگیری در شرکت ها و سازمان ها دارد. این دفتر کار توسط یک گروه اندونزیایی در سال 2015 بازسازی شده است که به درخواست کارفرما، پروژه مذکور در دو طبقه بازسازی شده و طبقه سوم آن دست نخورده باقی مانده است. این پروژه در فضای راحت و به صورت کاملا حرفه ای با سبک متریال خشک طراحی و اجرا شده است. از متریال های پروژه میتوان به قسمت های مختلف تایل های بتنی و آجر دیواره ها، پارکت در کف و سقف چوبی و همچنین کفپوش هایی با بافت چمن اشاره نمود.

 

مدیر پروژه: jalan sunda

گروه: Dinardithen studio bandung

 

آماج ساز

آماج ساز

آماج ساز

آماج ساز

آماج ساز

آماج ساز

يكشنبه 7 شهريور 1395 - 10:46

ویژگی های اهمیت نورپردازی در طراحی داخلی

در نور پردازی داخلی، نقش بسزایی دارد، نورپردازی داخلی ساختمان یکی از نکاتی است که در طراحی داخلی منازل و خانه های مسکونی باید به آن توجه کرد. نور پردازی سبب دید بهتر و زیبایی دکوراسیون خواهد شد. امروزه نورپردازی به روش های گوناگونی صورت می گیرد، یکی از این روش ها نور پردازی مخفی است. از نور پردازی مخفی برای دیوار، کف، سقف استفاده می شود.

در یک خانه، تمام فضاها مهم هستند و نمی توان گفت اتاق خواب ارزش کمتری دارد یا طراحی سرویس بهداشتی مهم نیست. بلکه ممکن است در نظر هر فردی، یک فضا از اهیمت ویژه برخوردار باشد و فضاهای دیگر از اهیمت کمتر. بنابراین طراح، باید در هر طراحی، بهترین عملکرد خود را پیاده سازی نماید. اتاق نشیمن، محل غذاخوری، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و ... همگی در نظر یک طراح باید اهمیت داشته باشند. در این مطلب قصد داریم نتیجه استفاده از نورپردازی را نشان دهیم که بسیار حائز اهمیت است در طراحی داخلی ساختمان و آپارتمان ها.

 

نمونه های از نور پردازی در طراحی داخلی:

استفاده از نورهای با قابلیت جابجایی در اتاق نشمین

نورپردازی داخلی - آماج ساز

استفاده از نور مخفی سرتاسری در فضای سرویس بهداشتی

نورپردازی داخلی - آماج سازنورپردازی داخلی - آماج ساز

در این روش، از لامپ هایی که در کف و پله ها کار گذاشته شده است استفاده شده است. برای کف این آپارتمان از کفپوش چوبی به همراه سرامیک استفاده شده است.

نورپردازی داخلی - آماج ساز

نورپردازی داخلی - آماج ساز

چراغ سقفی بزرگ بسیار زیبا در فضای ناهارخوری

نورپردازی داخلی - آماج ساز

يكشنبه 7 شهريور 1395 - 10:11

طراحی اتاق خواب مدرن

طرح اتاق خواب GIO مکانی آرامش بخشی است که از متریال چوب و رنگ سبز/آبی تلفیق شده است. اتاق مذکور در قسمت زیر شیروانی یک ساختمان قدیمی واقع شده که مورد مرمت قرار گرفته. سقف و دیوار به وسیله رنگ سفید و سبز/آبی، و کف بویسله چوب پوشیده شده تا شاهد ترکیبی ساده و زیبا باشیم. هارمونی و ترتیب رنگ در ترکیب با چوب دارای نظم مناسبی بوده و به مکان آرامش بخشیده است. اتاق فوق مکانی مناسب برای خواب، استراحت، کار، سرگرمی و مطالعه می باشد که توانایی میزبانی از مهمان هم در آن پیش بینی شده.

آماج ساز

اولین گام طراحی این فضا نفوذ کامل نور طبیعی به داخل بوده است. به همین جهت رنگ سفید در طراحی سقف و قاب پنجره ها مورد استفاده قرار گرفته. پنل های چوبی به صورت طبقاتی و از انواع مختلف ( چوب گردو، گیلاس و بلوط) تشکیل شده تا بهترین حس را برای کاربر اتاق ایجاد کند. حس آرامشی که چوب بلوط در کف فضا ایجاد می کند منحصربه فرد می باشد. به همین دلیل از بلوط در کف اتاق استفاده شده است. همچنین بلوط از مقاوت بالایی برخوردار بوده و به دلیل فشار بیشتری که توسط افراد ر فضا ایجاد شده، این متریال در کف کار شده. چوب گیلاس بر روی سطح میز به کار رفته تا از لحاظ بصری زیبایی خاصی به محیط ببخشد. چوب گیلاس در مقایسه با گردو و بلوط ظریف تر و زیبا تر است.

آماج ساز

پنل های چوبی سطح مرتفع قابل جابجایی بوده و می توان با جرکت دادن آنها، میز کار را به تخت خواب تبدیل کرد. از طریق این مکانیزم ها می توانید کاربری اتاق را به صورت مختصر تغییر دهید. مابقی درگاه های عمودی دسترسی مناسبی به کتابخانه، وسایل سرگرمی و وسایل کوچک می دهد.

آماج ساز

پنج‌شنبه 4 شهريور 1395 - 15:54

اهمیت بکارگیری رنگ های پاستیلی در دکوراسیون داخلی

در طراحی داخلی خانه، شما به راحتی می توانید با به کاربردن رنگ های پاستیلی شاد و سرزنده خانه خود را تغییر دهید. استفاده از رنگ ها و تغییر دکوراسیون گاهی می تواند به آسانی به کار بردن چند گلدان رنگی، یک چراغ متفاوت با رنگ سبز، استفاده از حوله ها و اکسسوری های زیبا در داخل سرویس بهداشتی، رنگ کردن یک دیوار ساده و .. باشد که با کمترین هزینه جلوه ای متفاوت به خانه شما خواهند بخشید. در ادامه می توانید راه حل های متفاوتی در به کارگیری رنگ ها را مشاهده کنید.

1- در آشپزخانه سفید خود می توانید با به کارگیری رنگ های پاستیلی حس استقبال و تمیزی را در فضا ایجاد کنید و از آن لذت ببرید.

2- به استفاده کردن از مبل های رنگی در خانه خود فکر کنید. نتیجه آن شما را شگفت زده خواهد کرد!

3- اگر سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه شما به رنگ روشن می باشد می توانید از کاشی های رنگی بهره ببرید.

پنج‌شنبه 4 شهريور 1395 - 15:07

دکوراسیون داخلی پزشکی

آماج ساز مجری و طراح دکوراسیون داخلی مطب بیمارستان  دکوراسیون داخلی کلنیک آزمایشگاه و فیزیوتراپی

دکوراسیون مطب پزشکی

شرکت آماج ساز با داشتن سال ها تجربه در امر دکوراسیون داخلی مراکز پزشکی از قبیل دکوراسیون داخلی مرمت و بازسازی مطب ها درمانگاه ها و سال ها تجربه در امر معماری مشاوره و طراحی داخلی مطب پزشکان بیمارستان درمانگاه و... و سابقه روشن آماده همکاری با شما کارفرمایان محترم می باشد. 

دکوراسیون اجرا شده مطب دندانپزشکی لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی های انجام شده توسط شرکت آماج ساز  و بازدید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

يكشنبه 7 آبان 1391 - 13:07

دکوراسیون 2013

دکوراسیون داخلی 2013 دکوراسیون داخلی 2013 دکوراسیون داخلی  2013دکوراسیون داخلی 2013

 برای در یافت و مشاهده عکس های این بخش لطفا با ما تماس بگیرید

دکوراسیون داخلی 2013

دکوراسیون داخلی 2013

دکوراسیون داخلی 2013

يكشنبه 7 آبان 1391 - 13:04

دکوراسیون ایرانی سنتی

دکوراسیون ایرانی سنتی دکوراسیون ایرانی سنتی دکوراسیون ایرانی سنتی دکوراسیون ایرانی سنتی

چند نمونه از کار های انجام شده دکوراسیون سنتی ایرانی

دکوراسیون سنتی منزل

 

دکوراسیون سنتی منزل ایرانی

 

دکوراسیون سنتی رستوران

دکوراسیون ایرانی سنتی

دکوراسیون ایرانی سنتی

دکوراسیون ایرانی سنتی

يكشنبه 7 آبان 1391 - 13:02

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری

اجرای دکور و دکوراسیون برای مکان های اداری از جنبه های گوناگون مهم و قابل تامل می باشد . ما میتوانیم در منزل خود با سلیقه شخصی رنگ ها و طرحهایی که می پسندیم را اجرا نماییم و شاید دیگران خوششان بیاید و یا خیر تاثیر زیادی در چرخه زندگی ندارد لیکن دکوراسیون اداری باید از طراحی ایده آلی استفاده شود چون منافع سازمان در رضایت مشتری بوده و زیبایی محیط اداری تاثیر زیادی در رضایتمندی مشتری دارد. در ضمن نوع طراحی و رنگ بندی و رعایت ارگونومی در دکوراسیون اداری هم تاثیر زیادی در شادابی و روحیه پرسنل می گذارد. در طراحی دکوراسیون  اداری حتما از ترکیب رنگهایی که عموم نمی پسندند می بایست اجتناب کرد و نورپردازی بر حسب نوع صنف متفاوت می باشد لازم بذکر است که اگر در طراحی ها ایده و خلاقیت بکار رود حتما می تواند در جذب مشتری کمک شایانی می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی های دکوراسیون اداری انجام شده توسط شرکت آماج ساز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طراحی دفتر مدیریت بخش طراحی اسکناس بانک مرکزی

دفتر انجمن صنفی بیمه آسیا

طراحی ساختمان اداری شرکت صنام

طراحی ساختمان اداری بانک ملت

....

دکوراسیون داخلی اداری -میزکنفرانس

دکوراسیون داخلی اداری - میز اداری

صنام

سیمان غرب

میز رسپشن میز منشی

 

بیمه آسیا

please wait

يكشنبه 7 آبان 1391 - 12:53

دکوراسیون خانه و منزل

دکوراسیون خانه و منزل

خانه محل آسایش و آرامش خانواده می باشد . توجه به  اصل زیبایی در دکوراسیون خانه یکی از آیتمهای مهم در آرامش روحی و روانی می باشد برای زن خانه که ساعتهای زیادی از شبانه روز در منزل بسر می برد زیبایی خانه و دکوراسیون داخلی منزل تاثیر بسزایی در روابط  و آرامش برای ایشان دارد.

همخوانی رنگ ، اندازه و فضا سازی از المانهای مهم در چیدمان منزل می باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر برای طراحی های انجام شده توسط شرکت آماج ساز با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دکوراسیون منزل

برای دیدن عکس با کیفیت اصلی

دکوراسیون خانه

آماج ساز مشاور و مجری معماری و دکوراسیون داخلی.

 

يكشنبه 7 آبان 1391 - 11:03