دکوراسیون داخلی

شرکت آماج ساز فعال در معماری ودکوراسیون داخلی با دارا بودن واحدها و مجموعه کادر مجرب، متخصص و کار آمد در زمینه دکوراسیون داخلی و همچنین با استفاده و در اختیار داشتن جدیدترین متدهای معماری داخلی به روز و استفاده از مصالح مناسب و کیفیت بالا در  این امر و با طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه منزل و آپارتمان، دکوراسیون داخلی اتاق خواب و اتاق کودک، آشپزخانه،  هم چنین طراحی ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه، دکوراسیون داخلی مطب، داروخانه، کلنیک، درمانگاه و بیمارستان شده است.

شرکت آماج ساز با سابقه درخشان و با افتخار در زمینه صنعت و هنر معماری و دکوراسیون داخلی توانسته است گامی مؤثر در راستای هزینه و زمان در پروژه های دکوراسیون داخلی برداشته و موفق به انجام پروژه های دکوراسیون داخلی صنعتی و دکوراسیون داخلی اداری و منزل شده است. تا به آنچه در رویای شما وجود دارد در زمان مناسب و با قیمت مناسب در مکان شما اجرا نماید.

دکوراسیون داخلی

خدمات شرکت آماج ساز:

 

طرح و اجرای انواع دکوراسیون داخلی:

دکوراسیون داخلی خانه های مسکونی و دکوراسیون منزل که میتوان از ساخت، بازسازی دکوراسیون داخلی خانه ، مدرن سازی دکوراسیون داخلی منزل و بهینه سازی فضاهای قدیمی و فرسوده  نام برد که:

  • طراحی دکوراسیون داخلی.
  • دکوراسیون داخلی اتاق خواب.
  • دکوراسیون داخلی آشپزخانه – کابینت ام دی.
  • دکوراسیون داخلی اتاق کودک.
  • نما ساختمان.
  • طراحی و اجرای انواع سقف های کاذب، کاغذ دیواری، پارکت.
  • بازسازی ، طراحی دکوراسیون داخلی و انجام کلیه امور در زمینه نقاشی ساختمان.

 

دکوراسیون داخلی مغازه یا دکوراسیون داخلی دفتر کار:

در حقیقت هنر دکوراسیون داخلی مجموعه کارهای مرتبطی است که یک فضای داخلی منزل یا محیط کار را به یک فضا مناسب برای فعالیت های کاری یا استراحت و … تبدیل کند.

دکوراسیون داخلی

برخی از اهداف اصلی طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاهی این است که از فضا به طور کار آمد استفاده شود، ارتباط و تعامل بین فروشنده ها و مشتریان تسهسل گردد. مدت زمان خدمات دهی به مشتری کاهش یابد، هزینه های کنتر به حداقل برسد، میزان سرقت و دزدبری از فروشگاه کاسته شود، حرکت های اضافی و سراسیمگی مشتریان و نیروهای فروش از بین رفنه و جریان ورود و خروج و جایگزینی محصولات یا افراد روان تر گردد.

طراحی دکوراسیون داخلی و 3 بعدی 3D.

دکوراسیون و نور پردازی.

طراحی و ساخت  چوب و MDF پارتیشن.

دکوراسیون داخلی خانه و منزل:

دکوراسیون داخلی اتاق خواب.
دکوراسیون داخلی آشپزخانه.
(عکس)دکوراسیون داخلی اتاق کودک.

دکوراسیون داخلی

طرح صورت سه بعدی:

شرکت آماج ساز فعال در طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای آن با دارا بودن  واحد طرح سه بعدی این امکان را به شما می دهیم تا فضای خیالی خود را قبل از اجرا مشاهده نمایید.( طراحی پلن) دکوراسیون داخلی ، دکوراسیون داخلی خانه و دکوراسیون داخلی منزل.

دکوراسیون داخلی

برای بازدید از نمونه کارها دکوراسیون داخلی منزل دکوراسیون داخلی اداری دکوراسیون داخلی مطب دکوراسیون داخلی صرافی با ما تماس بگیرید.

ورود